| Ioana816 a întrebat:

Skateboardul meu suna foarte nașpa și foarte tare și merge greu, este ceva normal? Sau îl duc înapoi? Adică astăzi l-am cumpărat.

11 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Așa a făcut din prima zi?

| Ioana816 explică (pentru sierra1):

Da

| sierra1 a răspuns (pentru Ioana816):

Dă-i niște lubrifiant la roți!

| Ioana816 explică (pentru sierra1):

Ok oare unde găsesc?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De unde l-ai cumparat ce firma e si cat ai dat pe el? E de la rulmenti si nu trebuie sa faca asa

| Ioana816 explică (pentru anonim_4396):

249 de lei am primit și 20 la suta reducere este de la hudora din hervis

| anonim_4396 a răspuns (pentru Ioana816):

Nu am auzit in viata mea de firma aia. Cumpara-ti de pe area 52 sau u man data viitoare. Eu mi-am luat de la tricks cu 300 lei si a fost ok mediocru dar totusi o placa profi.

| Ioana816 explică (pentru anonim_4396):

Ok mersi

| Adrian5575 a răspuns:

Du-l acum inapoi cat mai poti.

| Ioana816 explică (pentru Adrian5575):

L-am dus și mi-au dat același model dar altul și face tot asa