| Reddfox a întrebat:

Skiuri sau snowboard? Pro si contra.

5 răspunsuri:
| siriusblack98 a răspuns:

Personal aleg skiurile.Coordonarea si echilibrul mi se par mult mai stabile decat pe snowboard.

| IIIshaneIII a răspuns:

Sper ca nu esti atat de prost incat sa dai bani reali pe chestii virtuale (skninuri) si absolut nimic virtual, cumpara ceva real, palpabil pe ei nu pixeli.

| Marvinmiau a răspuns (pentru IIIshaneIII):

Vai, voi astia cu gamingul, sunteti obsedati, vedeti jocuri in orice, a întrebat skiuri, cu care te dai pe zapada, nu skinuri pentru arme de cs sau alte porcarii, citeste mai atent inainte sa iti arunci parerea.

| Reddfox explică (pentru IIIshaneIII):

Schiuri nu skinuri happy

| Marvinmiau a răspuns:

Skiuri, pentru ca te poti coordina mai bine