| DenisaCosmina76 a întrebat:

Slabesti daca bei cate o lingura de ulei de masline in fiecare zi?

Răspuns Câştigător
| DanielHX a răspuns:

Slabirea se face prin alimentatie. Uleiul de masline nu vad ce impact ar avea asupra tesutului gras. Daca nu depui niciun efort nu o sa slabesti.

| DenisaCosmina76 explică (pentru DanielHX):

Dar ce ar trebui sa mananc?

| DanielHX a răspuns (pentru DenisaCosmina76):

Alimente care accelereaza metabolismul si care cresc nivelul de testosteron/sa scada nivelul de estrogen. Incearca sa reduci cantitatea de sare consumata la maxim 2 grame pe zi, la fel si zaharul. Iar la partea de miscare, antrenamente de intensitate inalta.

3 răspunsuri:
| Daniel_Gabriel_1995 a răspuns:

Nu slabesti trebuie sa mananci anumite alimente