| Lukasssz a întrebat:

Slovacia a castigat contra Poloniei, credeti ca vom mai avea parte de surprize la Euro?

9 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Da, vine Andreea Marin surprize surprize zînalaughing

| Drimmero a răspuns:

Care e surpiza? Nu e deloc. Vor fi destule surprize, sa vedem fazele eliminatorii, acolo sunt

| danbnz a răspuns:

Normal.
Ce ar fi fotbalul fara surprize...

| RobertMoon a răspuns:

Vom mai avea surprize, dar sper sa nu mai avem meciuri ca cel Spania-Suedia pentru că am adormit de 2 ori, iar apoi am închis Tvhee hee

| Invictusman a răspuns:

Cred ca Finlanda o va bate pe Rusia sau va face egal
Iar azi cred ca Franța va castiga cu Germania

| Simpatic a răspuns (pentru Invictusman):

Si daca Franta bate pe Germania e o surpiza? Franta este campioana lumii!

| Vântulalb a răspuns:

Oho, si inca multe.
Toate televiziunile vorbesc de reusita Suediei de a nu lua nici un gol de la spanioli.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru mine nu e surpriza. Polonia nu e echipa serioasa