| Dana2103 a întrebat:

Soldurile se maresc prin exercitii?

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Soldurile nu se maresc, fiindca sunt oasele bazinului care nu cresc, dar muschii si grasimea care le acopera, poata sa-si schimbe volumul.
Facand exercitii fizice intense, se topeste grasimea si par mai mici (soldurile).

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

NU. Doar grasimea de pe ele poate sa dispara datorita exercitiilor.

| zilog a răspuns:

Prin mâncat de șuncă kaizer pizza suncă afumată
șunculiță și alte lucruri din astea foarte grase

| aXy99 a răspuns (pentru zilog):

Depinde unde depozitezi grasimea.

| zilog a răspuns (pentru aXy99):

Eu aș mânca doar mușchi țigănesc afulant șî mi-aș dori să am o putere supranaturală să îl pot teleghida cu gândul să îl pot trimite doar într-o anumită zonă a corpuluiwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Soldurile sunt oase. Se latesc doar daca te ingrasi foarte mult, si pui grasime peste ele.