| Generalgrevious a întrebat:

Sporting are sanse sa castige Europa League dupa ce a eliminat Arsenal la penalty-uri?

7 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

A fost o dubla frumoasa si cu foarte multe ocazii dar aseara Sporting a avut ceva noroc, a egalat din nimic cu un gol de la jumate, oricum e benefic pentru Arsenal ca a iesit din competitie, a mai ramas doar campionatul, trebuie sa duca pana la capat, o mai despart 11 meciuri pe Arsenal de a fi campioana Angliei, momentan e lider, eu sunt multumit cu o clasare in top 4 la final, daca ia campionatul ma imbat de fericire.

Apropo Barzelona e anchetata pentru coruptie, daca e gasita vinovata risca o gramada sanctiuni, primeste ceea ce merita! Sa nu mai zic ca anul asta au fost rasii rasilor la fotbal, noroc cu un Real pamant de flori ca nu pupau nici campionatul.

| blackann a răspuns:

Mie mi-ar placea, bro.

| HUAWEHUAWE a răspuns:

Este a 4-a favorita la trofeu :

Manchester United 2.40
Juventus 6
Roma 8
Sporting Lisabona 9.50
Sevilla 11
Bayer Leverkusen 12
Feyenoord 18
Union Saint-Gilloise 36

Numarul e cota, pui 1 lei castigi 9lei

| Fantaspirit2k23 a răspuns:

Are cu puțin noroc, e o echipa foarte periculoasă și imprevizibila.

| Fantaspirit2k23 a răspuns:

Mai degrabă Anderlecht a făcut o surpriză uriașă, a eliminat Vilarreal la ea acasă, a batut-o. La sporting mă așteptam oricum, nu e mare surpriza

Răspuns utilizator avertizat
| Fantaspirit2k23 a răspuns (pentru Generalgrevious):

Sper sa câștige Sporting, e o echipa foarte frumoasa.