| margaritam0912 a întrebat:

Spuneți-mi vă rog cîteva exerciții fizice ca să mă fac puțin mai înaltă

Răspuns Câştigător
| Christinnnee123 a răspuns:

Margarita, prin exercitii fizice nu ai cum sa cresti. O sa cresti pina la 25 ani natural. Ai rabdare!

Vreau sa-ti mai zic ca se ia si inaltimea dupa rude si parinti. Daca si eu sunt scunzi, medii asa vei fi si tu!
Nu te descuraja, sunt persoane care au motive mai serioase de ingrijorare!
Funda?

6 răspunsuri:
| Mihai1810 a răspuns:

Practica baschet sau inot

| ravendem a răspuns:

Inotul + ARGININA!

| Goldenboy97 a răspuns:

Nu exista asa ceva!

| OchiiCaprui a răspuns:

Https://www.youtube.com/watch?v=M_RjP2TB8c8
Cele de mai sus sunt niste exerciti.
Incearca sa consumi cat mai multe fructe, legume, peste, lapte.
-Culcate la ore potrivite.
-Alearga in parc.
-Fara dulciuri.
Cati ani ai? :) si ce inaltime?

| Imstrong a răspuns:

Practica inot sau bascket.
Intinde-te mai mult dimineata..Bea cat mai multa apa si nu manca nesanatos.
Funda?

| margaritam0912 explică (pentru OchiiCaprui):

Am 14 ani și înălțimea mea este 143 cm.