| didoyeneas a întrebat:

Spuneti care este un antrenament bun pentru biceps. exercitii(fara aparate)..si pentru piept.ce exercitii,cate repetari, cate serii

6 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Piept + biceps = grupele cocalarilor.

Nu o sa arati bine pana nu dezvolti TOATE grupele... daca dezvolti doar biceps si piept o sa arati PENIBIL, nu sexy laughing

Apuca-te de sah daca n-ai nicio treaba cu sportul asta

| raluk27 a răspuns (pentru Cosmin86):

Bull's eye laughing Mai ales daca au si maieu.
Oricum, ma distreaza baietii cu bratele si pieptul foarte dezvoltate si piciorusele subtiri, ca mainile mele laughing

| lpavel a răspuns:

Pentru biceps cel mai bun e tractiuni la bara fixa!
La piept : impins haltera sau gamtere din culcat!
La amandoua 5 serii a cate 10 repetari!

| didoyeneas explică (pentru lpavel):

Bara fixa? ..pe langa!

| Weider a răspuns:

Meri la sala ma, ca acolo vei face mult mai bine si in toate grupurile, baietii care au doar bicepsii mari si restul corpului nu, arata nasol. Asa fac tiganii.

| didoyeneas explică:

Da unde *** ati vazut ca am scris ca vreau sa imi dezvolt doar bicepsu si pieptu.,? Daca sunteti afoni., stati dracul pe messenger, lasati TPU'u!