| cristina1983 a întrebat:

Spuneti-mi ce sa fac ma doare spatele mijlocul coloanei, inainte nu am avut asa probleme facem. Sport si nu ma durea dar acum cand fac efort, sau es afara....In frig ma doare.

3 răspunsuri:
| NLS a răspuns:

Vezi ca exista o crema care face minuni, e mai buna decat alte produse, la fratele, tatal, bunicul, bunica, si cativa vecini, functioneaza.

Se numeste "Gel antireumatic Puterea ursului", si e distribuita de firma LifeCare. Nu stiu unde o gasesti, dar stiu ca importatorul pentru Romania are sediul la Timisoara. Undeva trebuie sa fie. Tata o cumpara de la o colega de munca, ce aduce ocazional.

https://www.life-care.com/......2/K04Z/RO/

| JustRoby a răspuns:

Sunt muschii lombari, am si eu aceeasi problema, cand stau la caldura si schimb climatul imediat incepe sa ma doara, cred ca cel mai probabil este din cauza ca din moment ce nu mai faci sport nu se mai contracta si anchilozeaza, de cand m-am apucat de sala nu am mai avut problema asta.

| cristina1983 explică (pentru JustRoby):

Pe mine ma doare cand ma scol depe scaun sau cand fac sport...