| ღmarynaღ a întrebat:

Spuneti-mi si mie ce activitati ard foarte multe calorii happy
ceva ce pot face si acum ^ ^'

6 răspunsuri:
| Tau_SuperErou_1995 a răspuns:

Jogging, e si relaxant, si usor, si sanatos, si util. Alearga in locuri in care se practica, poate mai si cunosti vreun baiatlaughing

| AddXf a răspuns:

Inot,alergari de dimineata si min. 100 de abdomene seara.nu mana dupa 6.30 ( asa mi-a sus si mie doctorul ) si un stil de viata sanatos...mai ales alimentatie big grin funda?

| Notty a răspuns:

Cele mai multe calorii ard:jogging-ul(alergatul) si inotulwinking

| SNOWTIGER a răspuns:

ceau
alergarea si inotul

| Emmanuel_2712 a răspuns:

Multe exercitii fizice alergatul, inotul dar mai bun este sa faci fitness.

| valeriu4u a răspuns:

Cel mai mult alergarea