| alinalln1717 a întrebat:

Spuneti-mi si mie un pogram bun de crestere pentru la sala,va rog :-)
Nu stiu daca pus la categoria poteiota, dar merge :-))

1 răspuns:
| SilverF8ith a răspuns:

Crestere in ce fel?
- la inaltime, nu te putem ajuta.
- la popularitate la fel depinde de tine
- daca doresti sa iei in masa musculara pentru ca tragi de minim 2 - 3 ori pe saptamana si vrei sa iti creasca spatele si pieptul si picioarele laughing

Atunci in una din zilele de sala faci o zi in care suprasoliciti corpul adica iti faci exercitile tale normale doar cu greutatile maxime si repetari intre 4 - 12

ex: La piept intr-o zi normala faci cu 45kg si faci 20 de repetari in ziua aceasta faci 80 de kg si faci 6 repetari
3-4 serii

dupa antrenament mancare deoarece corpul va lua tot ceea ce ii dai.

Bafta