| criss94 a întrebat:

Spuneti-mi va rog, cind faci jogging faci muschi sau doar se ard caloriile?

2 răspunsuri:
| Bogdanel97 a răspuns:

Salut. Am citit intr-un articol de pe net mai demult, ca in timp ce faci jogging arzi si calorii, dar iti antrenezi si unele grupe de muschi cum ar fi, muschii gleznelor, ai coapselor sau ai feselor, si un pic si muschii de pe abdomen, dar in acelasi timp iti imbunatatesti si echilibrul.

| vladxone a răspuns:

Arzi calorii si tonifici si musculatura! Daca vrei sa fie mai greu fa alergarii in panta!