| Jokerul12 a întrebat:

Steaua daca castiga tur si retur cu aia se duc direct in grupe?

9 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Nu.Se duce in play off. Si daca castiga in playoff intra in grupe.

| nirocino a răspuns:

Probabil te referi la FCSB, Steaua e in Liga a IV-a.
Da, trebuie sa elimine pe VIKTORIA PLZEN apoi joaca in play-off si abia apoi, daca se califica intra in grupele Europa League.

| Drimmero a răspuns (pentru nirocino):

Probabil te referi ca intra in grupele UCL daca trece de play-off,, trebuie sa o scoata pe Plzen pentru a juca in Europa League macar/

| nirocino a răspuns (pentru Drimmero):

Da, asa e.happy

| Drimmero a răspuns (pentru nirocino):

Mai tii cu Barcelona?

| nirocino a răspuns (pentru Drimmero):

"Som-hi tots!" Sigur ca da!winking

| Drimmero a răspuns (pentru nirocino):

Prieteneste te intreb, realizezi declinul Barcelonei care va urma curand?

| nirocino a răspuns (pentru Drimmero):

Vad ca Neymar e pe picior de plecare la PSG...sad dar vin altii: Pogba si Paolo Dybala de la Juventus, Leroy Sane, revelatia Bundesligii de la Schalke 04 si Marco Veratti de la PSG!
Nu inteleg ce legatura are caracterul unui suporter fidel cu problemele care pot aparea la o echipa, declin sau lauri - c'est la vie, mergem inainte, noi sa fim sanatosi!
Atata timp cat am cumparat abonament si pe viitorul sezon, voi merge pe "Camp Nou" sa ma bucur cu intreaga familie pentru fiecare meci ca la o adevarata sarbatoare!
Aici nu exista acea incrancenare, dusmanie sau mistocaraie ca in alte parti, e doar bucuria spectacolului.

| IneedYouAlotBabe a răspuns:

Se duc la mamaia in *** să o perieze