| Mihai_Ionita_1987 a întrebat:

Steaua,Dinamo,Ceahlaul Piatra Neamt,Viitorul Constanta,Pandurii Targu' Jiu,Petrolul,Astra Giurgiu,Poli Timisoara,Corona Brasov,FC Brasov,Otelul Galati,Sageata Navodari,Concordia Chiajna,FC Botosani, CFR Cluj, FC Vaslui sau FC Rapid? Care este echipa voastra preferata din Liga 1? Argumentati.

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fosta Unirea Urziceni. Ce păcat!

| AdrianaBacescu a răspuns:

Niciuna

| unprietenaproape a răspuns:

Eu sunt din tg jiu, iar atunci cand joaca pandurii, imi doresc sa castige dar in general sustin steaua. nu prea ma uit la meciuri, sunt fata. doar la cele importante. date de pro tv. si imi aleg echipa favorita in acel moment, in functie de starea mea. raman mereu fidela stelei

| iuyugu a răspuns:

Steaua, a dominat in liga! Dar nu ma supar ca a pierdut finala, pentru ca ea este cea mai buna!
LUPTA STEAUA!

| vadu22 a răspuns:

CFR Cluj!
CFR este cea mai titrata echipa din ultimii 10 ani si este echipa care chiar a facut Romania sa fie mandra facand 10 puncte in Champions league(record de puncte in istoria Romaniei) si a fost prima echipa romana din istoria care a castigat in Italia, impotriva Romei+ victoria impotriva lui Manchester United chiar pe terenul lor.

| alecsanduu a răspuns:

Steaua! #US 26