| ReddY25 a întrebat:

Steaua/Farul campioni? Eu cred că stelistii vor fi campioni sezonul acesta

9 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

FCSB va fi sigur campioana doar daca va castiga ambele meciuri ramase, in primul rand cel cu Farul si sper sa fie asa.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Eu zic că fac egal cu Farul și Farul iese campioana

| LordCristobal a răspuns:

Eu zic ca o sa fie Farul campioana.Stiu ca poate suna ciudat dar in aer pluteste acel vibe care era si in 2017 cand Farul a castigat campionatul.
Plus ca Hagi nu o sa renunte asa usor la titlu, a muncit din greu tot sezonul sa se mentina pe prima pozitie.Si cred ca o sa se descurce si fara Alibec, tin minte ca Alibec a fost accidentat o perioada si Farul nu a avut rezultate proaste.
Si sa zic asa nu ar fi corect ca o echipa unde patronul schimba antrenorii dupa bunul plac sa castige campionatul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mai există echipa "Steaua", acum e "FCSB"!

| Raluca2814994 a răspuns (pentru anonim_4396):

Fcsb este Steaua, 42.000 de oameni la meciul cu cfr au fost aseara pe stadion.
Vine Talpan dupa 20 de ani sa zica ca echipa lui Becali nu este Steaua.
Pe mine ma intristeaza ca uni dintre voi chiar credeti lucrul acesta, asta demonstreaza sa arate cat de usor pot fii oamenii manipulati?

| JustStitch a răspuns (pentru Raluca2814994):

Mult adevăr grăiești. Forța Steaua!

| newaccountbye a răspuns:

Cred ca FCSB

Răspuns utilizator avertizat
| Sssofia a răspuns:

Cred că Steaua