| anonim_4396 a întrebat:

(Steroizi)Buna Ziua! Am si eu o intrebare...ce parere aveti de turanabol(turinabol)? A folosit cineva? Efecte benefice...secundare? Am 29 ani, 93 kg fac sala de 7 ani! Vreau parerile celor ce au folosit! Multumesc frumos!(O combinatie gen boldenone si turanabol vreau sa incerc) NU vreau sa aud comentarii de la persoane care nu au habar gen: Nu merita, poti sa mori etc!

4 răspunsuri:
| Superior a răspuns:

"NU vreau sa aud comentarii de la persoane care nu au habar gen: Nu merita, poti sa mori etc!", deci tu vrei sa mori? Stii ca steroizi iti fac doar umflaturi in muschi si te face sa pari puternic, dar daca iti bagi un ac in muschi, o sa curga din el ceva scarbos si ti se va dezumfla ca un balon. Daca iti iei un pumn iti bubuie muschiul :) http://stirileprotv.ro/......schii.html

| david2999 a răspuns (pentru Superior):

Doamne...ceea ce mi-ai trimis tu este (syntol) un ulei ce il folosesc uni culturisti gen ..richi piana., restul nu au habar si din aceasta cauza ajung sa le explodeze bratele si zonele unde il injecteaza! Syntholul fiind un agent injectabil de marire locala a muschiului; poate produce rezultate mari imediat, dar aceste rezultate sunt 100% artificiale. Asta inseamna ca produsul este pur cosmetic deci nu este un steroid care sa ajute la crestere e vb de estetica si o estetica foarte urata! In concluzie vreau raspuns la ce am scris mai sus de la o persoana autorizata in masura sa dea un raspuns corect!

| Gabriel_Stefan_1999_IcqQ a răspuns:

Salut! Nu am la fel de multa experienta ca tine pentru ca ma antrenez de mult mai putin timp(aproape 2 ani). Totusi, iti pot recomanda un video, care dupa parerea mea cuprinde aproape toate informatiile de care ai nevoie: https://www.youtube.com/watch?v=SjD4Um8mnWw&t=295s
Nu am vazut pe nimeni sa inceapa cu turinabol, si nici nu am auzit pana acum de acest steroid. Majoritatea incep cu testosteron. Restul informatiilor le ai in video.
De asemenea, mai poti incerca sa te uiti pe acest canal: https://www.youtube.com/channel/UCfzg4n4kVEKL4AC9QCahOpw/videos
Nu iti pot garanta ca, calitatea informatiilor este extraordinara, dar dupa parerea mea este ok.

| david2999 a răspuns (pentru Gabriel_Stefan_1999_IcqQ):

Multumesc de raspuns, dar depinde ce urmaresti. definire sau masa musculara steroizi cu retentie de apa sau fara! Majoritatea steroizilor anabolizanti sunt derivati de testosteron! O zi buna.