| anonim_4396 a întrebat:

(Steroizi)Pareri despre Deca-durabolin cineva ce a folosit, nu copy-paste de pe net ca am citit si eu despre el mersi! Sa raspunda doar persoanele ce au folosit daca se poate va rog in rest nu iau in cosiderare!

3 răspunsuri:
| peperonies a răspuns:

Iti dai seama ca pe un site unde media de varsta e 12 ani e full de utilizatori de steroizi. Boss de boss mafiot sefu la bani triplu gangster original autentic, nu toata lumea raspunde la fel la steroizi, degeaba iti spun eu cum a mers la mine sau iti spune gigi muschi mare de pe Youtube cum a mers la el. pana nu bagi tu nu o sa stii cum merge la tine. Oricum testosteronul e baza si ce bagi pe langa e semi important.

| Denyyyy1234 a răspuns:

Mai bine nu iei steroizi, e mai sănătos si de durata sa mananci sănătos si sa tragi mai tare la sala! Cu Steroizii RIȘTI SA TE DEZUMFLI

| Kus_Mar_1987 a răspuns:

In primul rand deca niciodata singur Test pe langa ca in oricare ciclu! Apoi cand folosesti deca folosesti si ceva pentru prolactina ex dostinex. Te va inchide foarte tare de aceea il legi cu test. Iei tamoxifen pentru ginecomastie si pentru cateva alte efecte nedorite. Eu zic ca e un steroid puternic si pui masa de calitate la fel se vede si forta crescuta folosit corect. parerea mea este ca nu ar trebui folosit in primele cel putin 2 cicluri Si daca nu ai cunoastere de cauza nici atunci El nu vine ca testul de usor Are multe efecte secundare in timpul de folosire cat si dupa terminarea ciclului Pct e esential si vei vedea de ce Deca este printre primi steroizi folositi si a ramas foarte cunoscut si folosit si in zilele de azi Din cauza proprietatilor lui Deci isi face treaba pentru care il iei Atentie la efectele secundare! Se pot combate dar documenteaza-te cum Cateva ti-am spus eu! Bafta