| AndreiWeisz a întrebat:

Stie careva o sala buna in Cluj? O sa fiu acolo vreo 2 saptamani si nu vreau sa ma las de antrenament. As prefera daca se poate sa faci abonament pe intrari sau pe 10 zile sau ceva de genul, nu neaparat pe o luna intreaga.

Răspuns Câştigător
| RB26DETT a răspuns:

Stiu una si buna, Gimmy pe strada Nicolae Pascaly, personal nu merg la sala dar am prieteni ce merg acolo si sunt foarte multumiti.

| AndreiWeisz explică (pentru RB26DETT):

Ai si vreo idee de preturi?

| RB26DETT a răspuns (pentru AndreiWeisz):

150 de lei pe luna, abonament pe mai putin de o luna nu stiu daca-ti poti face, ii poti contacta, au site http://www.gimmy.ro/