| Stocle a întrebat:

Stie careva, unde pot gasi autobiografia lui Zlatan Imbrahimovici ( cartea scoasa de el, de curand )?

3 răspunsuri:
| LMAO a răspuns:

Zlatan Ibrahimović (n. 3 octombrie 1981, Malmö, Suedia) este un fotbalist suedez, ai cărui părinți aveau origine bosniacă și croată, care joacă pe post de atacant la clubul italian AC Milan, sub formă de împrumut de la echipa spaniolă FC Barcelona, și pentru echipa națională de fotbal a Suediei.
S-a transferat de la Internationale Milano la F.C. Barcelona pentru suma de 46 de milioane de euro, plus jucătorii Alexandr Hleb și Samuel Eto'o[1]. Pe 28 august 2010 site-ul oficial al clubului italian AC Milan a anunțat că l-a împrumutat pe Ibrahimović pentru sezonul 2010-11 cu opțiune de transfer la finalul anului contra sumei de 24 de milioane de euro

ume complet Zlatan Ibrahimović
Data nașterii 3 octombrie 1981 (30 de ani)
Locul nașterii Malmö, Suedia
Înălțime 1, 92 m
Post Atacant
Informații despre echipă
Echipa actuală Milan
Număr 11
Juniorat
-1991
1995-1999 Malmö Anadolu BI
FBK Balkan
Malmö FF
Echipe1
Ani Echipă Ap (Gol)*
2010- Malmö FF
Ajax Amsterdam
Juventus Torino
Internazionale Milano
FC Barcelona
→ Milan 40 (16)
109 (49)
69 (23)
88 (57)
29 (16)
15 (9)
Echipa națională2
2001- Suedia 60 (22)

| TheEu a răspuns:

Http://biografii.famouswhy.ro/zlatan_ibrahimovici/ uite aici cred ca ti'am fost de folos :D

| alex_1364 a răspuns:

Cauti pe google: autobiografia lui zlatan imbrahimovici si dai la prima pagina