| Jdjsnshxjxjshdhx a întrebat:

Stie cineva câteva aplicații bune pentru Fitness? Gratuite

1 răspuns:
| Morbius a răspuns:

Da se numeste, mergi la sala si alearga 30 min de 3-4 ori pe saptamana apoi continua cu un program de antrenament in care sa incluzi toate grupele musculare in 4-5 zile. Serios, nu ai nevoie de aplicatie ca sa faci fitness sau bodybuilding.
Tu crezi ca gladiatorii, pe vremea lor se uitau pe "myfitnesspal" sa verifice cat au slabit sau cat au luat in greutate? Asta e problema in ziua de azi, aveti mintea intunecata si nu va condamn ca asa s-a evoluat lumea si tehnologia, dar ca sa faci fitness trebuie doar sa ai ambitie si sa alergi acolo. Daca nu stii ce sa faci, mergi la antrenoru de la sala si-ti da el sa faci de toate.