| wowmentol2 a întrebat:

Stie cineva daca exista vreun site unde pot vedea orice meci de fotbal live?

Răspuns Câştigător
| wowmentol2 explică (pentru Holiday):

Maaaaama te pup si te iubesc fratior.,.din toate raspunsurile de **** pe care le-am primit tu m.ai ajutat ...multumesc mult

13 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"site unde pot vedea orice meci de fotbal live?" - așa ceva NU există

| Drimmero a răspuns (pentru sierra1):

Ai cautat tu si nu ai gasit? Imi place ca esti prezenta la intrebarile despre fotbal dar raspunsurile sunt paralele cu intrebarile.

| sierra1 a răspuns (pentru Drimmero):

Ce intervenție stupidă ai! Puțină logică vrei?

zice: "unde pot vedea orice meci de fotbal live" - ești de acord că SIMULTAN se joacă multe meciuri? (o să zici Da) Multumesc. Și atunci cum păcatele noaste le vezi pe toate LIVE?

| Drimmero a răspuns (pentru sierra1):

Lucrurile sunt simple, exista stream-uri live pentru fiecare meci in parte, mai pe romaneste... poti sa vezi si 20 de meciuri in acelasi timp. Ce dracu e asa filosofie?

| sierra1 a răspuns (pentru Drimmero):

Ai zis-o așa doar să nu pici pe locul cinșpe

| Drimmero a răspuns (pentru sierra1):

Nea, ai batut campii si trebuia sa te corecteze cineva.

| sierra1 a răspuns (pentru Drimmero):

Ia zi-ne bade, care-i site-ul ăla minune-extraterestru pe care-l invoci sau acum il construiești tu in cap?

| LPCTSTR a răspuns:

Nu stiu ce site si-ar permite sa transmita live meciurile avand in vedere faptul ca trebuie sa platesti destul de mult ca sa le filmezi; deci, daca siteul nu este facut de vreun pirat milos incat sa fure liveurile, sansele sunt nule.

| Bruno92 a răspuns:

Flashscore

| SoareDaniel a răspuns:

Http://www.manutv.net/meciuri-online/ gasesti orice de la campionatele cel mai vizionate pana la cele din brazilia chile mexic si MLS

| mafiarussia88 a răspuns:

Crede-mă prietene decat sa te uiti la un meci acum mai bine nu te uita
Nu are niciun farmec fara spectatori

| mafiarussia88 a răspuns:

*suporteri