| szmotovio a întrebat:

Stie cineva daca salile de fitness mai sunt deschise seara tarziu? pe la 11 asa?

Răspuns Câştigător
| CandyHearts a răspuns:

Da unele sunt deschise si noaptea dar nu toate...depinde de sala dar nu cred ca e bine sa faci sport la ora 11 noaptea doarece copul este obosit si organismul nu mai randament la exercitii asa ca incearca sa mergi mai devreme putin pe la 8-9 seara

3 răspunsuri:
| dianacool a răspuns:

Buna.Eu stiu prgramul salilor de fitness.De la 10-22 seara. Funda?

| onutza98 a răspuns:

Depinde eu sunt din iasi iar in iasi sunt cel putin vreo 12 sali de fitnes deschise pana la miezxul noptii dar fara instrucotr aidk daca vrei sa faci sport ar trebui s afaci individual

| ankadiana9 a răspuns:

In primul rand nu este bine sa faci sport la ora11, iar salile de fitness nu sunt deschise decat pana la 10 cel mult.