| syjey a întrebat:

Stie cineva de ce nu mai joaca Higuain(real madrid)?

5 răspunsuri:
| Mawrytzyo a răspuns:

Accidentat

| aly a răspuns:

Pentru ca este accidentat.

| CataC a răspuns:

Salut
Higuain s-a operat iarna asta, nu a putu juca si probabil nu va mai juca in finalul de sezon.
Tocmai cand era in mare forma, avusese un tur foarte bun dar asta-i viata.
L-au imprumutat pe Adebayor de la Manchester City sa-l inlocuiasca pana in vara, banuiesc ca ai observat (numarul 6).
Bafta

| vio_9808 a răspuns:

Higuain a fost operat de hernie de disc si va sta in afara terenului 4 luni.deci nu mai joaca in campionatul astawinking...

| zzzzzzz1111 a răspuns:

Sa operat de hernie de disc si ii trebuie o recuperare de cel putin 4 luni sezonul asta e terminat pentru el