| PerusPaco a întrebat:

Stie cineva de unde pot face rost de meciuri full din liga 1 in sezonul 2013/2014? Vreau meciuri intregi nu rezumate
Please dau funda bineinteles

Răspuns Câştigător
| Cosmin31 a răspuns:

Nu este posibil sa obtii meciurile intregi din Liga 1. Cei de la Digi nu permite nimanui sa 'fure' meciurile.

Pe filelist poti gasi meciuri din Champions League / Europa League sau alte campionate externe, dar liga 1 nu vei gasi.

Facand o gluma, poti ajunge la o intelegere cu cei de la Digi si poate iti trimit meciurile pe un stick.

| PerusPaco explică (pentru Cosmin31):

Https://www.youtube.com/watch?v=K6Zt85tRZzI
uite un exemplu la ceea ce vreau :)
si staim de ucl/uel dar nu vreau sa filmez eu cu fraps fiecare meci al stelei ( pentru ca ar fi necesar 100 de gb )

1 răspuns: