| Hellobello a întrebat:

Stie cineva exercitii pentru fund bombat dar care sa nu imi mareasca si picioarele?

5 răspunsuri:
| BuLaNNNeL a răspuns:

Nu exista. Lucratul fesierilor implica si mușchii picioarelor, vezi genuflexiuni, fandari etc. Sunt câteva exercitii de izolare care implica mai putin (cred), dar nu dau roade. Stai linistită, nu vei deveni "barbata". Iar divele pe care le vezi cu fundu de 2m si picioarele cat bratele, alea au de la operatii la synthol cu zecile laughing.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fandãri, box squat, hiperextensii, indreptari sumo, podul fundului, trustul soldului, cable kick backs, exercitiul ala care dai in spate piciorul, cable pull throught, bad girl exercitiu adicã big grin stea sunt cele mai bune, in special pentru fund.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fandãri in spate* si bulgãresti

| IIIshaneIII a răspuns:

Ai nevoie de un singur lucru pentru a avea un fund bomba t
-Un penis!

| alexwahl a răspuns:

Google si Youtube, cred ca au mai multe de spus.