| Xenoverse1 a întrebat:

Stie cineva metode sigure de castig la pariuri sportive?

Fara intrebari de genul ca nu exista sau nu se poate.

25 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Trebuie sa fii putin REDUS mintal sa crezi ca exista metode sigure de castig laughing))

| Drimmero a răspuns:

Daca existau eram toti castigatori. La munca, nu dupa pariuri, sper sa se desfiinteze casele de pariuri, au stricat toate sporturile pe unde s-au infiltrat, bagam si eu inainte

| Xenoverse1 explică (pentru Drimmero):

Asta e si ideea sa le iau bani si sa ii bag in faliment.

| Drimmero a răspuns (pentru Xenoverse1):

Barza-Real 1-3. V-au omorat si fara Ronaldo. Leonel a jucat? Nu l-am vazut in afara de o faza

| Xenoverse1 explică (pentru Drimmero):

Go Leicester! Vezi daca ai ras de Barca.

Voi sunteti mai rau ca Barcelona.

| Drimmero a răspuns (pentru Xenoverse1):

De-a dreptul execrabile au ajuns arbitrajele in fotbalul actual, de Anglia nu mai zic. Gol perfect regulamentar a fost anulat la scorul de 0-0, am luat gol la singura ocazie a lui Leicester din tot meciul, a mai avut tot Vardy inca o ocazie pe final si aia a fost tot, Arsenal inca e naiva pe aparare, daca duminica viitoare pierdem cu united tot din greseli de arbitraj pot sa zic ca imi bag ceva in el de fotbal si nu mai urmaresc vreun meci, risipa de nervi din cauza arbitrajelor abjecte

| GabiDumitrescu a răspuns:

Bineinteles ca exista! Uite, daca pariezi de exemplu 20 RON pe saptamana, iti pot da o metoda 100% SIGURA prin care sa cistigi aproximativ 1.040 RON anual! Vrei sa o afli sau nu? Ti se pare o suma mica? Corect, nu e mare, dar e 100% SIGURA!

| Xenoverse1 explică (pentru GabiDumitrescu):

Da vreau sa aflu care e metoda.

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru Xenoverse1):

Pui 20 RON deoparte in fiecare saptamana in loc sa ii arunci la pariuri, si astfel se aduna 1040 RON pe an!

| Xenoverse1 explică (pentru GabiDumitrescu):

Daca ai chef de misto-uri? Fa in alta parte.

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru Xenoverse1):

Care e mistoul? Am spus ceva eronat? 52 de saptamini pe an. 20 RON pe saptamana. Matematica de clasa a doua.

| Xenoverse1 explică (pentru GabiDumitrescu):

Mai bine o tineai pentru tine.

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru Xenoverse1):

Mai bine iti tineai si tu intrebarile cretine pentru tine. Am jucat - si cistigat - si la Loto, Pronosport si alte sisteme de genul, pariuri online. Concluzia e ca orice ai face tu, pe termen lung, casa cistiga. MEREU. Daca ai mintea suficient de agera si de tare cit sa te controlezi sa nu o iei pe aratura si sa joci tactic, atunci inseamna ca esti om de bursa si tranzactii cripto, unde chiar se fac bani, nu de pariuri...

| Wr3nch a răspuns:

Metode sigure nu exista ca de asta e pariu, e la noroclaughing Eventual intra pe grupuri de alea cu bilete recomandate si poate faci mai mult profit. Desi eu personal nu mi-as pierde bani pe fumuri de gen.

| Sn4k3 a răspuns:

Pai nu exista. Poti doar sa analizezi si vezi care ar fi cele mai bune pariuri. Dupa tine de noroc.

| Sn4k3 a răspuns (pentru Sn4k3):

Asta e singurul pariu/bonus sigur (bagi 150 lei, daca ii pierzi ii primesti inapoi fara rulaj):
https://promos.betfair.ro/promotion?promoCode=acqroexcexcn30
In rest poti cauta si pe alte site-uri promotii de tip freebet, dar sa citesti inainte termenii si conditiile. Alt bonus bun e pe superbet, superspin (ceva roata), fara depunere cu conditii de rulaj putin.

| johnnny123 a răspuns:

Daca ar exista metode sigure de a castiga la pariuri, atunci raspunde-mi la urmatoarele trei intrebari:

1) De ce ti le-ar spune cineva tie?
2) De ce oamenii care stiu aceste metode nu sunt cei mai bogati oameni de pe planeta?
3) Cum ar mai putea sa aiba profit industria pariurilor, daca ar exista metode sigure de a castiga intotdeauna?

Stiu ca este inutil sa fac apel la logica ta (pentru ca este inexistenta), dar poate alti oameni ceva mai isteti decat tine vor intelege.

Si acum, da-i repede cu "eronat" si "nefolositor" cum faci de fiecare data.

| Xenoverse1 explică (pentru johnnny123):

De unde stii ca nu mi-ar spune nimeni metodele de castig? Ai intrat vreodata într-o agenție sa joci la pariuri?

| johnnny123 a răspuns (pentru Xenoverse1):

"De unde stii ca nu mi-ar spune nimeni metodele de castig?"
Din acelasi motiv pentru care nu vine nimeni la tine pe strada sa-ti dea o valiza cu bani. Si in plus, pentru ca acele metode nu exista.

Este adevarat ca nu am intrat niciodata intr-o agentie de pariuri. Stii de ce nu am intrat? Pentru ca, spre deosebire de tine, eu inteleg matematica.

Agentiile de pariuri prospera pe spinarea celor ca tine, nu pe spinarea celor ca mine.

| gabicoo a răspuns:

Exista dar nu vrem sa ti le spunem!
winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Urmărești meciurile sa prinzi experiența și bagă cote mici

| Osneros a răspuns:

Știu eu, știu eu: martingale. Cu toate că dacă-ți permiți nu înțeleg de ce ai juca la pariuri.

| TheMaker a răspuns:

Chiar dacă ar exista asemenea metode, n-ai avea bani să plătești pentru ele.

| huntsman44 a răspuns:

Salut! Exista, cauta "arbitrage betting" este un concept care se refera la diferentele de cote dintre casele de pariuri care se actualizeaza cu 1 minut sau doua mai tarziu. Nu trebuie sa cunosti jucatorii sau echipele, este matematica pura. Doar ca trebuie sa pui simultan bilete la mai multe case de pariuri, sansele sa gresesti sunt mari si profitul este de genul 1 euro la 100 pariati, asta pana te ginesc casele de pariuri si iti blocheaza toate conturile deoarece este ilegal sa castigi tu si ele sa iese in pierdere. Deci mai bine pastreaza banii pentru ca toate cotele sunt gandite la virgula incat sa nu faci profit, si chiar daca faci o sa ii bagi inapoi pentru ca pacanelele / pariurile in general sunt mai nasoale ca drogurile. Mai bine stai departe happy

| PlachideBogdan a răspuns:

Da, exista! Sa ai buget de 10 000 lei, mizezi mereu pe linia de sub/peste goluri ( ex 2, 5/3, 5 cota mai mica din cele doua posibilitati, care este intre 1.7 si 1.8) in sistem Martingale! Ex concret: 5/10/20/40/80/160/320 pana ai 2 serii consecutive castigate! Adica daca ai castigat pasul cu miza 40 si 80, te resetezi la pasul 1! Repet, buget 10 000 lei, mereu reset la 2 castigate la rand!