| Axutzu206 a întrebat:

Stie cineva o casa de pariuri in pitesti care lasa si copii sub 18 ani?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

In mod legal nu exista asa ceva. Oricum vei putea sa depui pariurile, nu te intreaba nimeni de varsta daca esti apropiat de 18 ani, dar nu vei putea ridica castigul.

5 răspunsuri:
| CrazyTeenager a răspuns:

Este ilegal sa pariezi sub 18 ani in Romania, du-te cu un adult.

| Oana92 a răspuns:

Legal nu vei gasi niciunde asa ceva, practic cred ca merge peste tot...

| GEEK a răspuns:

Este ilegal.

| Veleno1 a răspuns:

Eu am 16 jum, si ma duc singur peste tot, chiar si la Stanley(poate ca sunt prea inalt si ma cred peste 18)

| arvamircea a răspuns:

In Brasov e ''Casa Pariurilor" si aproape toate primesc sub 18 ani, dar nu stiu daca e asa si in Pitesi.