| omulvesel a întrebat:

Stie cineva o sala de BOx in Rosiori de Vede- Judetul Teleorman? k eu nulaughing) Funda pentru cele mai multe detalii!

2 răspunsuri:
| FurtunaDiesel a răspuns:

Nu mai exista. Pana acum un an jumatete nea Nelu Frasineanu antrena intr-o sala proprie, e un antrenor foarte bun Crisan cu Bobby si cu Silviu Filimon au ajuns si pe afara in competitii importante dar nu mai are fonduri din pacate... Acum am inteles ca lucreaza in Bucuresti la o sala in Tei daca vrei sa il intalnesti!