| Motoc_Alex_1999 a întrebat:

Stiti cateva locuri unde pot juca ping pong fara sa platesc? (Bucuresti, sectorul 6, 5, 1 - important e sa fie cat de cat ok si sa fie aproape de iesirea de la sectorul 6

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe terenul de test la decathlon. Cel puțin la Brașov pana și trambulina este folosita ca loc de joaca pentru copii.

| xeum a răspuns:

Singura varianta din sec 6 ramane moghiorosul unde ai foarte multe mese de ping pong, daca te duci sa stii datele de pe buletin ca asa cer aia la intrare