| GulDan a întrebat:

Stiti ce sa mananc sau ce sa iau sa nu slabesc in muschi daca alerg mai mult de 3 km?

Nu sunt umflat cu pompa sunt definit.

Am auzit ca L-carnitin te ajuta?

Răspuns Câştigător
| SiLaS a răspuns:

Daca faci definire autotmat scazi din masa musculara, ce vrei tu sunt 2 lucruri imposibile, si definire si masa musculara.L-carnitine ajuta la arderea grasimilor dar poti lua si Animal Cuts sau BSN Hyper Shred

2 răspunsuri:
| RobertMoon a răspuns:

Carnitina te ajuta sa slabesti, arde grasimile. Poti sa iei mai bine Arginine Plus.

| alesaro a răspuns:

Intra pe http://www.SlabescUsor.ro, la nutritie pentru sportivi, vezi gama H24. Dupa sport iti trebuie refacere cu produse de calitate, hidratare, proteine de calitate, ai sa fii uimit de rezultate!