| Maria1211 a întrebat:

Stiti cumva ce exercitii sunt bune pentru a avea fundul mai mare in partea de jos a fundului laughing
Si ce exercitii iti maresc fundul, am fundul bombat dar e mai micsi as vrea sa il maresc sad
Si nu vreau link uri de pe Youtube cu video-uri ca am vazut o multime de video-uri, prefer sa imi spuneti direct voi. happy

8 răspunsuri:
| vocea a răspuns:

Ce iti mai place viata. eu zic sa fi multumita asa cum esti.

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns (pentru vocea):

O mananca si trebuie sa gaseasca un mod sa se scarpine, e perfect normal si natural sa vrea sa arate bine ca sa primeasca sula happy

| Ririru a răspuns:

Google it. Easy at that.

Si mai bine vezi video-uri pe Youtube decat sa-ti spunem noi, nu o sa intelegi nimic si tot o sa cauti video-uri pana la urma laughing.
Poti incepe cu astea : https://ro.pinterest.com/pin/19421842120737256/, in functie de evolutia ta mai adaugi. Minim 3 serii.

| presus a răspuns:

Hopa, bunaciune in devenire. Iti recomand sa faci genoflexiuni adanci cu picioarele departate (sunt cele mai bune), genoflexiuni cu lovirea alternativa a unui picior in spate si poti incerca ridicarea corpului din ghemuit. Spor!

| Cezar_Ciobanu_1967 a răspuns:

Genoflexiuni! dacă mai ții și două gantere de căte 2kg fiecare, ai să faci un bombeu gata de leșinat bărbații! succes!

| 2P a răspuns:

Apuca-te de Twerking!

| biancabbb05 a răspuns:

Squats, sunt singurele care ajuta cat de cat.