| UsainBolt a întrebat:

Stiti cumva cum se poate sa alerg mai repede?

Răspuns Câştigător
| VINTZU a răspuns:

Trebuie sa te antrenez. doar asa vei reusi toti au inceput de jos. Ideea ar fi sa faci miscare sa mananci multe legume si fructe si sa respecti un program de antrenament si cu timpul vei vedea ca vei progresa. Daca nu ai rabdare du-te la lectii de inot. Inotul dezvolta mult muschii si ii mentine in forma. In scurt timp vei alerga mai repede.

3 răspunsuri:
| Ramona000 a răspuns:

Prin mult exercitiu, asa iti dezvolti si muschii si prin urmare si viteza

| MassEffect a răspuns:

Ca sa alergi mai repede poti sa alergi cu greutati si in acest fel te obisnuesi cu o greutate mai mare si cand o sa alergi fara o sa alergi mai repede.

| BracKMyhay95 a răspuns (pentru MassEffect):

Sincer chestia asta chiar e adevarata. Am avut eu un prieten care se uita la animeuri si acolo a vazut asta cu greutatile, dupa a alergat 1 an cu greutati marindule din 2 in 2luni. Dupa, alerga ff tare.