| anonim_4396 a întrebat:

Stiti cumva de ce FCSB are o cota asa mare? Am vazut ca au cota de 8 daca castiga, stiti cumva ce jucatori joaca maine? As vrea sa pun la pariuri 50 de lei dar nu stiu cine joaca si cine nu joaca

Răspuns Câştigător
| TFL a răspuns:

CFR as pune 2/2

3 răspunsuri:
| GdX a răspuns:

Pentru ca nu are cu cine juca: https://www.digisport.ro/......-19-913620

| TFL a răspuns:

LIBEREC da doua goluri inca din prima repriza ce FCSB visezi

| anonim_4396 explică (pentru TFL):

Ca sunt multi indisponibili si de aceea, sunt bolnavi. da, din pacate pierde maine meciul fcsb.
cfr sa vedem ce face.

| TFL a răspuns (pentru anonim_4396):

CFR as pune 2/2