| anonim_4396 a întrebat:

Stiti exercitii de inaltare? Puteti sa-mi spuneti cateva? Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| adryang78 a răspuns:

Inotul iti face un corp frumos proportionat, pentru ca solicita toti muschii.
Baschetul te ajuta, intr-adevar, dar as mai sugera si saritul corzii. Ajuta foarte mult.

5 răspunsuri:
| Ionait a răspuns:

Inot si baschet.

| FitnessTrainer a răspuns:

Inaltarea tine cel mai mult de genetic. Nu faci mai nimic prin excercitii. In cele mai multe cazuri se ajunge la inaltimea parintilor.

| FatUglyVirgin a răspuns (pentru FitnessTrainer):

In sfarsit cineva care nu abereaza cu inotul si baschetullaughing

| Gax97 a răspuns (pentru FatUglyVirgin):

As vrea altceva decat baschet si inot(nu toti au sansa sa aiba timp sau loc pentru a inota)!

| FatUglyVirgin a răspuns (pentru Gax97):

Poti sa faci si 100 de ani baschet ca nu conteaza asta, conteaza genetica