| Tripac_Flavius_Gabriel_1988 a întrebat:

Sunt abonat Romtelecom Dolce (satelit) voi mai avea Look TV din august?
Există un canal Look HD?

Răspuns Câştigător
| miTzuliK93 a răspuns:

1. Nu se stie sigur. Totul este inca in stadiu de negocieri.

2. Da, exista.

| anonim_4396 a răspuns (pentru miTzuliK93):

Ba exista, pe Satelit, da pe August ba nu avea UPC, Orange TV dar pe romtelecom o sa existe pe august

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am un televizor de la cei de la Tevion sau cei de Teletech, Dolce TV o sa aiba si Look TV dar nici eu nu am acest canal OK
Acum cateva zile am vazut la setari de canale dar nu are nici look tv, nici look HD, da o sa vedem pe august daca nici in august, O Sa putem rula canalul direct din Android, iPhone, Tableta, Web