| 5uMMeR a întrebat:

Sunt baiat, am 15 ani jumate si 1.70. Cam pana la ce inaltime voi creste si ce pot sa fac pentru a ma inalta? ( sporturi, nu pe cale medicala )
Fundaaa

5 răspunsuri:
andreia67
| andreia67 a răspuns:

Cam 1.75-1.78 poate chiar 1.80 daca ai noroc. Acum depinde daca ai avut sau nu varful de crestere si ce inaltime au parintii tai. Sportul in sine nu te inalta peste potentialul tau genetic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Neh, ramai pitic

| emayperritos a răspuns:

Inotul,handbal,baschet,alergat in parc sau mers cu bicicleta. Acestea sunt cele mai bune sporturi pentru crestere.

| Messi10anonim07 a răspuns:

Sa joci baschet, sa te ocupi cu turnicul (bara fixa) cu street workout cum si eu. eu de exemplu ma ocup si am 1m82

| Lejionarul a răspuns:

Sunt clarvazator.Cum sa iti zic eu cat cresti