| heAdgN a întrebat:

Sunt baiat si am 15 ani.
Eu sunt putin mai dezvoltat am peste 1, 85 inaltime si o greutate de 80 kg.
Nu par gras deloc dar as vrea sa am forme putin mai accentuate la corp.
De ex am soldurile putin cam mari cum as putea sa se miceasca?
Sa se faca cam asa. https://www.google.ro/......https?/url
dar fara sa ma duc las sala.
Ce trebuie sa fac.

7 răspunsuri:
| EliChan a răspuns:

Sa faci exercitii fizice.

| GhiolbanAurel a răspuns:

Fi antena trebuie sa faci cel putin 20 de flotari pe zi si 170 cam asa de abdomene pe zi cel mai bine dimineata cand te trezesti ca nu ai cum sa te scoli ca nu esti **** (dap) deci apucate de flotari haide dai bice SAU cumperi o de aia cu electro shokuri de la teleshopping!

| Cosmin86 a răspuns:

Ce vrei tu e ceva de genul "cum conduc o masina fara sa ma urc in ea"...

Sincer, maturizeaza-te.

| Cosmin86 a răspuns (pentru GhiolbanAurel):

Serios? pe zi, cand muschii se dezvolta in zilele de pauza?

Alt copil mic care isi da cu parerea.

| timeOUT a răspuns:

Fa flotari, sfat, nu conteaza cantitaea, ci calitatea,. deci incearca sa faci cel putin 50 de flotari corecte/ZI, pentru inceput, daca te simti ok, mareste miza!

| Cosmin86 a răspuns (pentru timeOUT):

Alt COPIL FIRAV care recomanda "pe zi".

Invata sa te antrenezi inainte sa dai sfaturi tampite.

| timeOUT a răspuns (pentru Cosmin86):

Da, copile am zis pe zi, nu zi de zi. este o diferenta, puteai sa dai un post prin care sa mi ceri sa detaliez, dar nu,.