| cosmin986522 a întrebat:

Sunt baiat si am fundul bombat x_x. Nu inteleg de ce ca eu doar joc fotbal in weekend si la sala cand lucrez pentru picioare nu fac exercitii pentru fund bombat. Cum pot face sa nu-l mai am bombat? E ceva genetic sau alta e problema?

3 răspunsuri:
| teoul a răspuns:

Si eu am aceeasi problema. Am fundul bombat, dar nu fac sala sau fotbal. La mine este vorba de genetica. Daca este asa cum spui inseamna ca si la tine e la fel. Daca mai multe (cel putin inca 2 persoane) de la tine din familie au fundul bombat desi nu sunt grase, inseamna ca astea sunt genele. Cea mai buna solutie ar fi atunci sa-ti accepti fundul si sa nu-ti mai faci griji.

| pisi21 a răspuns:

Nu stiu sincer de ce te deranjeaza asta ar putea sa fie un avantaj pentru tine mai ales ca fetele sint inebunite dupa fundul barbatilor:Sfatul meu e sa nu faci nimica si sa iti vezi de activitatea ta incontinu

| Anonim1982 a răspuns (pentru pisi21):

Si eu am aceeasi problema, insa cineva de pe TPU mi-a spus ca doar escoetelor le plac fundul barbatiilor si chestii de genul ...acum chiar nu stiu ce sa mai cred?