| LiviuAndrei7 a întrebat:

Sunt băiat si as vrea sa fac gimnastica in Iasi(am 15 ani).
Unde pot face?

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

La un club sportiv pentru elevi, care au si clase de gimnastica.

| mudokins78 a răspuns (pentru Violleta2022):

Care elevi? Poate băiatul nici nu mai merge la scoală și vrea doar sa știe unde poate face gimnastica sau sa tragă de fiare sa devina un Bercea Mondial! (ha, ha, ha!)

| Violleta2022 a răspuns (pentru mudokins78):

Cum are 15 ani, gimnastica poate face doar la un club sportiv pentru copii si tineret, nu in alta parte.
Apoi a spus "gimnastica" nu tras de fiare!

| mudokins78 a răspuns (pentru Violleta2022):

Nu te aprinde draga mea! Glumeam și eu,. Logica ta este de netăgăduit! (Oamenii cu mintea cristal ne pleacă din țara!)

| JicaContra a răspuns:

Pe google maps
il deschizi si scrii "gimnastica"
https://goo.gl/maps/WsLDSEDS22XRs6LH9
vad 3 cluburi mari si late in Iasi, TOATE "temporary closed"
in plus, mai trebuie sa te decizi ce fel de gimnastica vrei
-artistica nu am auzit baieti
- "normala" (sportiva) la 15 ani e prea tarziu sa ajungi mare si tare
-aerobica, asta gasesti, si e cea mai buna

| CuvantulLuiPetru a răspuns:

In gradinari, intre tudor si tatarasi se facea atletism vezi acolo este o sala de sport.