| cata90 a întrebat:

Sunt buni steroizii de la Hilma Biocare? As dori sa aflu doar raspunsuri de la persoane care au incercat, fara tot felul de comentarii pe langa. Nu sunt la primul ciclu de steroizi, am mai incercat, dar acum as vrea sa incerc si aceste produse si vreau sa stiu daca merita banii. Multumesc!

3 răspunsuri:
| AdrianUrsut a răspuns:

Salut! Sa stii ca sunt foarte bune produsele de la Hilma Biocare.

Cautam de mult sa iau Hilma fiindca am un prieten in Italia care foloseste, dar nu gaseam de unde sa cumpar din Romania. Insa au inceput sa apara si la noi produsele de la Hilma. Mi-am cumparat acum 2 saptamani de pe Steroizi-Online.com si sunt foarte multumit de ele.

Fara sa exagerez, ma simt mai puternic, am chef de sala, de tras de fiare si chiar a inceput sa imi placa senzatia de febra musculara happy

Nu se gasesc asa usor fiindca sunt niste produse mai "exclusiviste" ...sa zic asa. Calitatea e foarte buna iar pretul acceptabil.

| gabrielsociu a răspuns:

Da, dupa parerea mea Hilma Biocare este cu mult si peste firma Pharmacom.
Timp de 4 ani am folosit doar produse de la Pharmacom, nu pot sa spun ca nu sunt bune dar am folosit un ciclu cu produse de la Hilma Biocare Testosteron Enantat + Boldenone+ Turanabol si niciodata nu am avut asa castiguri in masa musculara si in forta.
Folositi Hilma sunt numarul 1 in Romania la ora actuala.

| Lucian1985 a răspuns:

Dupa parerea mea cea mai buna firma la ora actuala din Romania este Hilma Biocare. Am folosit mai multe firme dar nu aveam castiguri de la steroizi puternici ca de la Oxandrolon de la Hilma biocare
Primul meu ciclu cu produse de la Hilma a fost doar cu oxandrolon si am castigat 7 kg iar dupa incetarea ciclului nu am pierdut decat 1 kg. Masa musculara depusa a fost de calitate, fara retinere de apa si fara efecte secundare.
AL doilea ciclu a fost cu drostanolon enantat, tri trenbolon si sustanon.
La fel de multumit am fost si de progresele facute cu acest ciclu.
Va recomand cu incredere aceste produse.
Din cate am inteles este o firma nou aparuta si momentan nu s-au intalnit pe piata produse contrafacute.