| IoanaIonuca a întrebat:

Sunt ceva instructori de fitness sau persoane care faca sala pe aici? As avea nevoie de putin "ajutor"

7 răspunsuri:
| WhOo a răspuns:

Care ar fi problema?

| IoanaIonuca explică (pentru WhOo):

Problema ar fi ca as vrea un program pe zile, la cat timp trebuie sa-l schimb, pe ce sa pun accent daca vreau sa dau jos de pe solduri. Cam atat. Esti dispus sa-mi rezolvi "problema"? laughing

| WhOo a răspuns:

Daca vrei sa slabesti mai mult eu te sfatuiesc sa mergi la un nutritionist, este mai important ceea ce mananc decat sportul, degeaba faci mult cardio daca dupa asta mergi si bagi o shaorma cu detoate in tine. Eu am acelasi program de cand m-am apucat de sala si l-am schimbat deloc.

| IoanaIonuca explică (pentru WhOo):

Nu mult, vreo 2-3 kg. Nu mai mananc prostii de mult, chiar am o alimentatie ok numai ca de grasimea din zona soldurilor nu pot sa scap nici cum.

| WhOo a răspuns:

Cand te pui pe slabit e greu sa scapi dintr-o anumita zona deoarece, corpul elimina stratul de grasime de unde vrea el nu de unde ai vrea tu. Daca vrei sa scapi din acea zona cred ca va trebuii sa dai mai mult de 2-3 kg jos.

| Alin75 a răspuns:

Da mi mesaj in privat, stiu eu destule

| IoanaIonuca explică (pentru Alin75):

Ar trebui sa-ti verifici mesajele happy