| anonim_4396 a întrebat:

Sunt deficitar la brațe și gambe. Este ok daca lucrez aceste grupe de două ori pe săptămână? De obicei dedic o zi pentru brațe, dar acum mă gândesc să combin piept cu triceps și spate cu biceps, iar în ultima zi de antrenament sa fac brațe ca in mod normal, iar gambele nu știu în ce zi sa le încadrez ca să lucrez de două ori, mă gândeam in ziua de umeri. Vi se pare ok?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Atâta timp cât îți antrenezi grupele deficitare de 2 ori pe săptămână mi se pre ok. Fă cum crezi că îți vine mai bine.

| benteavlad a răspuns:

Eu te sfatuiesc le lucrezi intens si eu aveam antebrate mici dar le-am antrenat intens si au crescut in timp in forta si densitate