| Clodmod a întrebat:

Sunt fata. Vreau sa am un abdomen plat, cu putine patratele. Ce exercitii m-ar ajuta? Funda happy

9 răspunsuri:
| fuzzer a răspuns:

Http://www.click.ro/......82853.html

Citeste aici, dar trebuie sa realizezi faptul ca, doar cu o alimentatie sanatoasa, vei putea avea un abdomen plat, si cum iti doresti tu.Intr-adevar,e de munca, si sa nu crezi ca o sa ai rezultatele pe care ti le doresti in doar 14 zile, ci in timp, in cateva luni.Tu, fa mult sport si mananca sanatos.Succes!

| TheLoveDoctorr a răspuns:

Te ajuta impinsul la bara din culcat si vreo 10 serii de tractiuni straight face

| NnDWtf a răspuns:

Abdomenele?
De ce ai vrea patratele? Voi fetele in general cred ca sunteti cretine. Baietilor nu le plac fetele cu muschi.

Răspuns utilizator avertizat
| aLeXaNdru145 a răspuns:

Alimentatia potrivita+ cardio big grin

| ciotori a răspuns:

Bricege

| Alinamia a răspuns:

Eu am un abbomen plat cu patratele l.am facut prin sport cu ar fi alergat ablomene cam astea. sprncipalele si alimentatie fara paine fara ulei doar fiert sau la gratar plus salate si multe lichide...sigur te va ajuta

| amorezul17 a răspuns:

Atletism (fuga, abdomene)

| anna122 a răspuns:

Te-ar ajuta niste abdomene