| Fsdalajdljaljdvndnlgd a întrebat:

Sunt foarte slab, ar trebui sa ma ingras putin si dupa sa ma apuc de sala sau pot sa ma apuc si acum?

Răspuns Câştigător
| AvalohAlyn a răspuns:

Poti incerca niste multivitamine si multiminerale de la farmacie pentru a iti da pofta de mancare ca sa te mai ingrasi putin si da poti sa te apuci de sala, te vei dezvolta, iti vei dezvolta muschii si o sa pari mai bine facut. Poti sa incerci sa consumi si proteine dar mai bine ceri sfatul unui medic/nutritionist/antrenor pentru asta.
Zi faina.

3 răspunsuri:
| mudokins78 a răspuns:

Apuca-te direct!
si mancare si sala. e mai bine asa...succes

| DrGoogle a răspuns:

Daca te apuci direct ai sa pui masa musculara de calitate fara grasime, daca te ingrasi intai ai sa pui grasime, e mai bine sa apuci si sa ai mese bogate in proteine si carbohidrati happy

| Otto19 a răspuns:

Baga niste proteine in tine, manaca 6 mese pe zi,
Si fa-ti un program sportiv in asa fel in cat sa nu te epuizezi