| EchkhardHN a întrebat:

Sunt la fotbal la FC Viitorul si sunt antrenat de domnul Hagi, el mi-a spus ca "in fiecare ce-am făcut ieri nu mai e valabil astăzi, sa o iau de la 0 demonstrez că iarăşi cel mai bun!" Astea sunt vorbele dansului, ce ziceti sa fac cum zice el?

Răspuns Câştigător
| vocea a răspuns:

Eu zic sa te iei dupa Dodel si sa dai many goluriwinking

| EchkhardHN explică (pentru vocea):

Pai e cel mai bun fotbalist din istorie, cu mult peste Messi, Maradona sau Pele. E idolul copilariei mele si vreau sa ajung asa mare ca el. Mersi maestre!

| alexboss2020 a răspuns (pentru EchkhardHN):

CR7 the best

| EchkhardHN explică (pentru alexboss2020):

Numele tau pe digi laughing))

| alexboss2020 a răspuns (pentru EchkhardHN):

CR7 is life e numele meu pe digi acum

| d0areu a răspuns (pentru EchkhardHN):

Danke shanke laughing)

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru d0areu):

Danke Shalke, era vorba de formatia de fotbal germană Shalke 04, nu cum ai zis tu danke shanke.

7 răspunsuri:
| vocea a răspuns:

Cand o legenda spune ceva trebuie scris pe arcul de triumf