| RAY a întrebat:

Sunt pe aici persoane care ar vrea sa slabeasca?

10 răspunsuri:
| dannyel86 a răspuns:

Trebuie sa existe. Unii s-au si apucat deja. De ce intrebi? Te tenteaza sau iti doresti colegi "de suferinta"?

| SkyPilot a răspuns:

Probabil ca toata lumea happy In afara de cei care isi dau seama ca sunnt anorexici.

| Vladut650 a răspuns (pentru SkyPilot):

De ce si-ar dorii toata lumea sa slabeasca?

| SkyPilot a răspuns (pentru Vladut650):

Aproape nimeni nu se crede perfect. Iar cei mai multi au ceva in plus sau cred ca ar avea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, eu.

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Ai face sport acasa?

| Diurpaneus a răspuns:

Si eu vreau sa slabesc dar mi-e lene sa merg la sala. Nu te lua dupa retete de succes happy

| RAY explică (pentru Diurpaneus):

Isi dau un program acasa de fitness vrei?

| Diurpaneus a răspuns (pentru RAY):

M-ar interesa

| RAY explică (pentru Diurpaneus):

Uite isi dau 5 clipuri daca reusesti sa le faci isi dau tot programul gratis, sunt extrem de grele de asta am si pus intrebarea, programul se numeste insanity, eu am facut o luna in care ma omorat dar a meritat, daca vrei ti le trimite