| Sfaterly a întrebat:

Sunt slabă, dar în schimb am coapsele uriașe. crying cum le pot subția? Ce exerciții știți?

Răspuns Câştigător
| VladFurouncul a răspuns:

Nu există exerciții pentru a subția coapsele, orice ai face in mod activ îți dezvolta musculatura pe acea parte a corpului (asta daca nu acea "grosime" se datorează grăsimii, iar asta de rezolvă prin mult cardio care va arde grăsimea). Daca vrei un corp mai bine proporționat propune-ti să dezvolți și celelalte părți ale corpului și coapsele nu vor arăta așa mari in raport cu restul corpului.

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| PopaCatalin26 a răspuns:

Laterale cu greutăți

| simoo12 a răspuns:

Iti recomand genoflexiuni si fandari repetate