| Eu_7171 a întrebat:

Sunt stangace si cand incerc sa fac saritura la handball imi iasa mereu cu piciorul si mana stanga happy. Din cate stiu eu trebuie sa sar pe piciorul drept dar mi-e foarte greu straight face. Peste o saptamana am campionate si vreau sa imi reuseasca pana atunci. Fuuuunda pentru cel mai tare raspuns :*, Restul VOT!

Răspuns Câştigător
| Razvan94 a răspuns:

Incearca si tu ca atunci cand prinzi mingea primul pas sa fie dreptul si mai ai dreptul sa faci inca 2 pasi pe langa acel primul, asa o sa sari pe dreptul. In caz ca nu reusesti si primul pas e stangul sari la urmatorul pas, nu e neaparat sa faci tot timpul 3 pasi. Mi s-a intamplat si mie asta si tot saream la un mom dat pe dreptul(eu fiind dreptaci), dar cu timpul m-am dezobisnuit si acum sar pe aman2 picioarele la fel de bine.

3 răspunsuri:
| aℓℓ3XAnDry a răspuns:

Daca esti stangace e raulaughing mai ales la handball

| Razvan94 a răspuns (pentru aℓℓ3XAnDry):

Dimpotriva...stangacii sunt cei mai cautati jucatori

| leeya a răspuns (pentru aℓℓ3XAnDry):

Stângaci sunt mai cautati decat dreptacii la handbal happy