| anonim_4396 a întrebat:

Sunt stelist si as vrea sa merg pentru prima data in peluza SUD la meciul cu CSM Iasi, stiu majoritatea cantecelor si as vrea sa aud si parerea altora dspre ce este pe acolo

Răspuns Câştigător
| Hirom a răspuns:

Trebuie sa fi rezistent si sa nu obosestiwinking
90 de minute trebuie sa canti incontinuu.
Acolo este cea mai frumoasa galerie a Stelei si trebuie sa fi stelist adevarat ca sa mergi acolowinking

3 răspunsuri:
| MiCuTzU007 a răspuns:

Trebuie sa fi rezistent si sa nu obosestiwinking
90 de minute trebuie sa canti incontinuu.
Acolo este cea mai frumoasa galerie a Stelei si trebuie sa fi stelist adevarat ca sa mergi acolowinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Acolo e una dintre cele mai adevărate galerii din Liga 1. Nu e prea numeroasă, ce-i drept, datorită ciobanului, dar tot face o atmosferă fantastică.

| Hirom a răspuns (pentru MiCuTzU007):

Iti multumesc ca unii copiaza raspunsurile cand vor puncte si habar nu au sa raspunda la o intrebare... Nu este prima oara