| anonim_4396 a întrebat:

Sunteti multumiti de aspectul vostru fizic?
V-ati dori sa aratati mai bine sau sunteti multumiti asa?

21 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Da arat bine, nu aveam alte asteptari doar daca eram dintr-o familie bogata mi-ar fi placut mai mult. Nu sant sarac asta e bine

| RAY a răspuns:

Asta e ca ahile si broasca ţestoasă, niciodata nu vei ajunge sa fii multumit de cum arati, dar asta nu inseamna resmenare totala si sa faci sport, sa ai grija de tine dar nu sa fi narcist, obsedat de tine

suntserios
| suntserios a răspuns:

As mai da jos vreo 5kg

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Da, căci fac meditație cu mantra Mă observ. mă accept.
Nu, căci vreau să slăbesc 60 kg.

| Drimmero a răspuns:

Eu unul sunt, nu mi-e jena sa ies din casa cu fata mea, mai am de lucrat la fizicul meu, dar sunt pe drumul cel mai bun, sper doar sa nu ia o directie inversa, adica sa ma ingras nasol.

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Mrr, m-aș tufe love struck

| siriusblack98 a răspuns:

Sunt multumit la momentul actual.Partea proasta este ca iau in greutate foarte repede daca nu am grija de antrenament si alimentatie cum trebuie.

| danbnz a răspuns:

As vrea sa am aripi...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da, n-am cum să arăt mai bine, am greutatea ideală, nu am celulită, nu am vergeturi, nu am probleme cu tenul, nu am multe probleme cu care se confruntă femeile în general, așa că nu pot decât să fiu recunoscătoare laughing.

| Ganea_Marian-Dumitru_1972 a răspuns:

Sunt mulțumit.

| Swae a răspuns:

Uneori.

| asuari a răspuns:

Eu nu chiar. Pot sa trăiesc și așa; nu mă deranjează foarte tare, dar as vrea sa fiu puțin mai înaltă, mai slabă in partea de sus a piciorului. Sa dau jos din greutate, eh, nu, am doar 40 și puțin de kg la 1, 58.
Cei care spun că nu doresc nici o schimbate la aspectul lor fizic mint. Toti vrem. Îl vedem pe x, y, z pe stradă și ne zicem: ‘ce super arată, de ce e ea așa?’. Chiar de nu o spunem, ne dorim și noi sa fim la fel. Intotdeauna cei care au patul drept îl vor creț și cei cu par creț vor sa aibă par drept. Nu-i adevărat?

| AnastasiaK a răspuns (pentru asuari):

Nu, nu-i adevarat, vad si eu multi oameni frumosi pe strada si pot sa admir asta, dar NU vreau sa fiu ca ei. Vreau sa fiu ca mine, csf, chiar exista oameni care sunt multumiti de ei.

| anonim_4396 explică (pentru AnastasiaK):

E mai bine asa.

| anonim_4396 explică (pentru asuari):

Nu.
Nu toti mint.
Exista oameni fericiti care nu isi doresc sa fie la fel ca "Fat frumos".
Eu nu cred ca fericirea vine din exterior.
Uite,
AnastasiaK gandeste altfel.
Ea nu are asteptari false cum ai tu.

| anonim_4396 explică (pentru asuari):

Nu-i adevărat, Nu toată lumea are obiceiul de a se compara cu alte persoane.

| anonim_4396 explică (pentru asuari):

Nu vad de ce ai vrea o schimbare, ești perfecta.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Nu-i vorba de comparat, bineteles că te accepți și te iubești că nu ai alta alternativa
Dar daca ai avea posibilitatea să schimbi ceva la tine nu ai face-o?

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Chiar nu știu ce aș putea să schimb.

| RichBaiatul a răspuns:

Sunt multumit de aspectul meu fizic la cum arat, dar as mai lucra la partea musculara un pic. Nu ca m.as plange dar este bine si asa.

| Necula_Ioana_2003 a răspuns:

Sunt o scandura